ELİTE BİLGİSAYAR

2004 yılının Mayıs ayında faaliyete başlamıştır. Daha doğru kararlar, daha etkin stratejiler, daha hızlı ve kaliteli servisler, daha rekabetçi işletmeler, daha verimli kurumlar ve başarıya giden yolun “bilgi”nin ve bilişim teknolojilerinin” etkin kullanımı ile mümkün olduğunu bildiğinden, amaç olarak bilişim sektöründe ki bilinçli yaklaşımını insanlara anlatabilmek ve konuştuklarından çok yaptıkları ile hizmet verebilmeyi hedeflemiştir.


Konusunda deneyimli Microsoft Eğitim Merkezlerinden Sertifikalı uzman personelden oluşan oturmuş kadrosuyla, başarılarını ispatlayarak, müşteriden gelen her türlü isteğe cevap verebilecek niteliklere sahip bir kuruluştur. Hedefleri doğrultusunda hareket etmeyi ilke edinmiştir. Elite Bilgisayar IT sektörü ile ilgili olarak Donanım , Yazılım , Network kurulum ve yönetimi , Web tasarımı faaliyetlerinde hizmet vermektedir. Günümüz Bilişim Sektörüne dahil olan her türlü ürün satışı ve Telekomünikasyon hizmetleri bünyesinde bulunun santral satışı – kurulumu ve Santral yazılımları konularında da SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİNE hizmet vermektedir.


 MİSYONUMUZ

Uluslararası kalite standartlarında müşterilerinin başarılarına katkı sağlayacağına inandığı bilişim ve üretim hizmeti sunmaktır.


 VİZYONUMUZ

Bilişim sektöründeki hızlı gelişimlere uyum sağlamak amacıyla yurtiçi ve yurtdışı teknolojik yenilik ve gelişimleri takip ederek, kullanıcı ve çalışan memnuniyetlerini üst düzeyde tutarak sektörün önde giden firmaları arasında yer almaktır.

  • Kaliteli Hizmeti Teknolojiyle Buluşturan
  • Bilgiye Giden Ekonomik Yolunuz
  • Hizmette Sınırsız Güven
  • Teknolojiyle Buluşma Noktanız